Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia umów na język norweski


Spotyka Cię problem, gorączkowo poszukujesz tłumacza nie mogłeś lepiej trafić. Zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskich – ekspresowo tanio, rzetelnie i co najważniejsze bez wychodzenia z domu przetłumaczymy co tylko chcesz. Dokumentację medyczną techniczną, pisma prawnicze, pozwy, umowy, strony firmowe i wiele innych. Dokonujemy translacji z języka polskiego na język norweski oraz z języka norweskiego na język polski. Zaletą biura językowego jest indywidualne podejście do każdego klienta – wycena także jest indywidualna. Pozytywne referencje to zasługa zadowolonych klientów i profesjonalnych translatorów.
Bezustannie pracujemy na sukces w branży idealnych tłumaczeń. Naszymi niewątpliwymi atutami są ekspresowe tłumaczenia. Tylko w tak rzetelnym biurze tłumaczeń pisemnych, które współpracuje wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, że każde tłumaczenie tekstu, które nam zlecisz będzie najwyższej jakości. Przekładamy teksty z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na Polski. Uwielbiamy łamigłówki językowe, ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczne wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycznej prawniczej czy każdej innej. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa ekonomii, medycyny i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone na język norweski są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza polskiego, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą dbałością o detale.
Norweskie biuro tłumaczeń nie boi się wyzwań – przetłumaczy etykietę ekskluzywnego szampana jak i skład wyśmienitego sera. Wysublimowany smak to wysublimowany Norweg. Ambicja i rzetelność naszej kadry pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeń języka norweskiego wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona przekładu. Tłumaczenia pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy kreatywni na miarę złotego medalu w norweskiej branży tłumaczeniowej. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językami norweskim i polskim.
Norweskie biuro tłumaczeń językowych śmiało możemy porównać do trwałego, miłego w dotyku niezawodnego przez długie lata norweskiego pierza. Rzetelnie, ekspresowo i w indywidualnej cenie wykonujemy tłumaczenia: medyczne, techniczne, prawnicze, informatyczne i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z norweskimi profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem. Naszemu zespołowi zdarzało się pracować dla norweskiej ambasady więc nawet najbardziej egzotyczne tłumaczenie nie będzie dla nas zaskoczeniem. Wszelkie przekłady aktów urodzenia, dokumentów, życiorysów, umów biznesowych, czy norweskich stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Każde polsko-norweskie czy norwesko-polskie tłumaczenie jest traktowane indywidualnie, ale z należytą uwagą i precyzją. Dokonujemy także tłumaczenia z języka obcego na obcy.
Czy oni na pewno są profesjonalni ? Czy wykonają tłumaczenie norweskie z należytą starannością? Czy zdążą na czas? Tylko u nas możesz mieć pewność, że na powyższe pytania uzyskasz odpowiedź twierdzącą. Naszą codziennością stały się wyzwania z zakresu tłumaczeń prawniczych, medycznych, technicznych, ekonomicznych, informatycznych i wielu innych. Tłumaczymy, także strony internetowe z języka polskiego na język norweski i z norweskiego na język polski. Tłumaczenia norweskich dokumentów branżowych, aplikacyjnych czy skomplikowanych schematów – instrukcji obsługi czy literatury z języka obcego na obcy są dla nas codziennością. Profesjonalne tłumaczenie jest tym czego potrzebujesz.
Oddaj tłumaczenie w ręce zawodowcom - profesjonalne biuro tłumaczeń norweskich stworzyliśmy z myślą o Tobie. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstów niemożliwych do przetłumaczenia. W biurze tłumaczeń języka norweskiego jest jak w modelingu nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe- tak samo z tłumaczeniami norweskimi są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura językowego. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. Oferujemy szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: medycyna, ekonomia, technika, informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji.