Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia techniczne – język norweski

Połączenie bogatej wiedzy i doświadczenia branżowego, znajomości zagadnień technicznych, a do tego perfekcyjnej znajomości języka norweskiego (ukończona filologia norweska) – to atrybuty pracowników naszego biura tłumaczeń. Wszystko po to, by Twoja translacja techniczna była dobrze zrozumiana i doceniona przez partnera biznesowego z Norwegii lub Polski.

Tłumaczenia techniczne z języka polskiego na język norweski lub z języka norweskiego na język polski najczęściej nam zlecane to:
- instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, dokumentacje techniczne, certyfikaty, normy, standardy, aprobaty techniczne, karty danych technicznych i charakterystyki produktów, katalogi produktów technicznych, różne specyfikacje, patenty itp. oraz inne specjalistyczne tłumaczenia tekstów związanych z techniką.

Aby skorzystać z naszej oferty wystarczy tylko przesłać nam swój tekst techniczny. My dokonamy bezpłatnej wyceny przekładu z języka polskiego na język norweski lub z języka norweskiego na język polski i w niespełna 60 minut (w godzinach 9-18) otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną dotyczącą ceny, potrzebnego czasu na wykonanie tłumaczenia norweskiego i pozostałe instrukcje.

Dziedziny przekładów technicznych, którymi zajmuje się nasze biuro tłumaczeń to:

  • budownictwo
  • elektronika
  • komputery
  • urządzenia i maszyny
  • motoryzacja,
  • technika sanitarna, grzewcza, hydraulika
  • przemysł lekki i ciężki

Jeśli nie znalazłeś na liście dziedzin tej, której szukałeś, mimo wszystko napisz do nas. Specjaliści biura tłumaczeń polsko-norweskiego znają się na wielu dziedzinach – nie sposób tu wszystkich wymienić. Warto więc spróbować i przedstawić swój tekst.

Zaletą naszego biura tłumaczeń jest fakt, że wykonując translacje techniczne zachowujemy ten sam układ tekstu, jak w oryginale. Indywidualne podejście i poważne traktowanie każdego tekstu – sprawia, że Twoja późniejsza praca z przetłumaczonym tekstem na język polski staje się szybka i prosta, a zaoszczędzony w ten sposób czas mamy nadzieję, że będzie przyjemny.


Norweskie specjały muskają przyjemnością podniebienie nawet najbardziej wysublimowanego Polaka-smakosza. Tym czym dla statystycznego mieszkańca polski jest pizza dla nas jest tłumaczenie. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszy klient to zadowolony klient, który do nas powraca przy każdej nadarzającej się okazji. Z uwagi na to do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Norweskie biuro tłumaczeń pisemnych nie boi się wyzwań z tłumaczeniem prawniczym poradzi sobie profesjonalny tłumacz-prawnik, z medycznym tłumacz-lekarz z finansowym tłumacz-ekonomista. Przetłumaczymy też twoją stronę internetową czy dokumenty aplikacyjne z polskiego na norweski lub odwrotnie. Zatrudniamy tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem, biegła znajomością języka norweskiego jak również norweskiej kultury i zwyczajów panujących w fiordowskiej Norwegii. Naszymi atutami są ekspresowe wyceny i przystępne ceny.
Tłumaczyć albo nie tłumaczyć oto jest pytanie? Jeśli tłumaczyć to tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń specjalistycznych. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstu niemożliwego do przetłumaczenia. W biurze tłumaczeń języka norweskiego jest jak w modelingu nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe- tak samo z tłumaczeniami norweskimi są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura językowego. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. Oferuje szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: Medycyna, ekonomia, technika , informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji. Nie wahaj się zaufaj profesjonalistom.
Norwegia to kraj niespodzianek. W zwiedzaniu niezbędna jest znajomość norweskiego lub pomoc profesjonalnego biura tłumaczeń specjalistycznych. Zwiedzasz muzeum, ciekawi cię historia bohatera sztuki żaden problem zatrudniamy tłumaczy literackich, przekładamy literaturę starożytną i nowożytną. Gdy zachorujesz z pomocą przyjdzie tłumacz medyczny. Jeśli auto odmówi posłuszeństwa nic prostszego tłumacz techniczny doradzi jak pokonać awarie. Gdy natomiast starasz się o pracę aplikację cv czy życiorys też przetłumaczymy. Szukałeś roboty, a znalazłeś miłość. Profesjonalne tłumaczenia dokumentów to chleb powszedni norweskiego biura tłumaczeń. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski. Tłumaczymy również z języka obcego na obcy.
Cytując słowa znanego polskiego szlagieru „bo z dziewczynami nigdy nie wie…” Z tłumaczeniami norweskimi jest podobnie. Gdy stajemy przed wyborem odpowiedniego biura tłumaczeń w głowie pojawia się szereg pytań i wątpliwości. Czy oni na pewno są profesjonalni ? Czy wykonają tłumaczenie polsko-norweskie bądź norwesko-polskie z należytą starannością? Czy zdążą na czas? Tylko u nas możesz mieć pewność, że na powyższe pytania uzyskasz odpowiedź twierdzącą. Podejmujemy się wyzwań z zakresu tłumaczeń prawniczych, medycznych, technicznych, ekonomicznych, informatycznych i wielu innych. Literaturę też tłumaczymy. Ponadto strony internetowe z języka polskiego na język norweski lub z języka norweskiego na język polski. Tłumaczenia norweskie dokumentów branżowych, aplikacyjnych czy skomplikowanych schematów – instrukcji obsługi z języka obcego na obcy są dla nas codziennością. Profesjonalne tłumaczenie = tłumaczenie, którego szukasz.
Ekspresowe i profesjonalne biuro tłumaczeń norweskich. Wykonujemy tłumaczenia medyczne, techniczne, ekonomiczne z dziedziny informatyki, internetu i wielu innych. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski, a także z języka obcego na język obcy. Zatrudniamy tłumaczy zaawansowanych w translatoryce jak również w dziedzinie z której dokonują przekładu. Np. tłumacz –prawnik, tłumacz-farmaceuta, tłumacz ekonomista, informatyk tłumacz etc. Każde zlecenie traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Norwesko-polskie biuro tłumaczeń pozwoli Ci spać spokojnie, że dobrze wybrałeś swoje specjalistyczne biuro tłumaczeń pisemnych.
Norwegia w ostatnim czasie zmieniła swe oblicze i otworzyła się na Polaków. W dużej korporacji prowadzącej interesy w Europie potrzebny jest tłumacz norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Zawsze pod ręką masz telefon bądź komputer więc zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskich. Tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się także przekładać stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy podmiotowo, a nie przedmiotowo.