Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia stron www na język norweski

Tłumaczenia stron www na język norweski

Zastanawiasz się nad tym, czy warto inwestować w tłumaczenie strony internetowej na język norweski? A może wiesz już, że warto, ale nie jesteś pewny kto powinien tego dokonać? Biuro tłumaczeń norweskiego ma dla Ciebie nie tylko odpowiedzi na te podstawowe pytania, ale przede wszystkim bogatą ofertę usług, z których korzystając na pewno będziesz zadowolony.

Inwestować w tłumaczenie?

Oczywiście, bo taka inwestycja to zysk na lata. Tłumaczenie serwisu internetowego na język norweski pomoże Ci zdobyć nowych użytkowników strony. Dzięki temu pozyskasz sobie nowych klientów, którzy z chęcią kupią produkt polskiego przedsiębiorcy. Ważne jest, zwłaszcza w dobie globalizacji, by zadbać o tłumaczenie swojej strony www na norweski – język potencjalnego Twojego klienta – taki zabieg na pewno się zwróci. Przekonaj się o tym.

Komu zlecić tłumaczenie?

Najlepiej, gdy tłumaczem jest osoba kompetentna, która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Liczy się wiedza, umiejętności i doświadczenie.

Biuro tłumaczeń, na którego stronie internetowej właśnie się znajdujesz oferuje Ci kompleksową obsługę tłumaczenia tekstów z Twojej strony www na język norweski. Wśród naszych specjalistów są osoby, które posiadają wiedzę z zakresu filologii języka norweskiego, bogate doświadczenie oraz translacyjne umiejętności – wszystkie te atrybuty dają gwarancję zadowolenia z wykonanej pracy nad tekstem.

Jak wyglądają tłumaczenia stron internetowych w praktyce?

  • Przesyłasz do nas zapytanie z adresem strony internetowej, która ma zostać przetłumaczona (Jeśli Twoja strona jest bardzo rozbudowana, zalecamy przesłanie nam tekstów w Wordzie, abyśmy niczego nie pominęli i wzajemnie szanowali swój czas).
  • My odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe, wspólnie uzgadniamy szczegóły, takie jak m. in. termin i ostateczna cena tłumaczenia.
  • Jeżeli jesteś przedsiębiorcą składasz zamówienie faksem lub przesyłasz skan przygotowanego przez nas wcześniej formularza zamówienia mailem. Jeżeli jesteś osobą prywatną, wówczas dokonujesz przedpłaty na podane przez nas konto, lub za pomocą przelewu internetowego. Biuro tłumaczeń korzysta z sytemu „dotpay” – wpłatę otrzymujemy od razu.
  • Nasi tłumacze norweskiego zajmują się przekładem tekstów z Twojej strony internetowej.
  • Otrzymujesz informację o wykonanej pracy, gotowe tłumaczenia z/na język norweski i wstawiasz je z pomocą informatyka (lub samodzielnie na stronę) i od tej chwili możesz cieszyć się nowym obliczem swojej strony internetowej!

Bierzemy pod uwagę, różnice stron internetowych, zarówno pod względem zastosowanego kodowania i oskryptowania jak i pod względem długości tekstów, dlatego wyceny przekładu stron internetowych dokonujemy indywidualnie.

Odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości dot. tłumaczenia stron www na język norweski – skontaktuj się z nami. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.


Norwegia w ostatnich latach rozwinęła się gospodarczo wybudowano tam wiele zakładów i fabryk dzięki czemu znacząco wzrosło zatrudnienie i co za tym idzie, spadło bezrobocie. W dużej korporacji prowadzącej interesy w Europie potrzebny jest tłumacz języka norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Zawsze pod ręką masz telefon bądź komputer więc zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń języka norweskiego. Tylko w profesjonalnym norweskim biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia norweskie z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się także przekładać stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy podmiotowo, a nie przedmiotowo.
W razie problemów zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskich – ekspresowo tanio, rzetelnie i co najważniejsze bez wychodzenia z domu przetłumaczymy co tylko chcesz. Dokumentację medyczną techniczną, pisma prawnicze, pozwy, umowy, strony firmowe i wiele innych. Dokonujemy translacji z języka polskiego na język norweski oraz z języka norweskiego na język polski. Zaletą biura tłumaczeniowego jest indywidualne podejście do każdego klienta – wycena jest dobierana indywidualnie. Świetne referencje to zasługa zadowolonych klientów i profesjonalnych tłumaczy.
Codziennie pracujemy na sukces w branży. Naszymi niewątpliwymi atutami są ekspresowe tłumaczenia. Tylko w tak rzetelnym biurze tłumaczeniowym współpracującym wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, iż każdy tłumaczony tekst, który nam zlecisz będzie najwyższej jakości. Przekładamy teksty z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na polski. Uwielbiały łamigłówki z językiem ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczne wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycznej prawnej czy każdej innej. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa, ekonomi, medycyny i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone na język norweski są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza z Polski, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą starannością.
Gdy profesjonalnie i na czas potrzebujesz przetłumaczyć tekst na język norweski lub z języka norweskiego na polski zgłoś się do nas. Dla naszych tłumaczy nie ma tłumaczenia, którego nie wykonają – zatrudniamy tłumaczy technicznych, prawnych, medycznych, informatycznych, ekonomicznych. Biuro tłumaczeń norweskich dokonuje, także przekładów literackich z języka polskiego na norweski lub odwrotnie bądź też z obcego na obcy. Dokonujemy ekspresowych indywidualnych wycen. Zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy norweskich, którzy oprócz pasji i wykształcenia kierunkowego tłumaczą z duszą i znają kulturę oraz zwyczaje Norwegów.
Biuro tłumaczeń norweskiego nie boi się wyzwań – przetłumaczy etykietę ekskluzywnego szampana jak i skład wyśmienitego sera. Oddanie i rzetelność naszej kadry pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeniowe wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona przekładu. Translacje pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy kreatywni na miarę XXI wieku w norweskiej branży tłumaczeń. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językiem norweskim.
Norwegia to piękny kraj fiordów. W zwiedzaniu niezbędna jest znajomość języka lub pomoc profesjonalnego biura tłumaczeń specjalistycznych. Eksplorujesz muzeum, ciekawi cię historia bohatera sztuki żaden problem zatrudniamy tłumaczy literackich, przekładamy literaturę starożytną i nowożytną. Gdy zachorujesz z pomocą przyjdzie tłumacz medyczny. Jeśli auto odmówi posłuszeństwa nic prostszego tłumacz techniczny doradzi jak pokonać awarie. Na nadmierny ruch pomoże tłumacz prawny, a na brak łączności lekarstwem będzie tłumacz stron www. Gdy natomiast starasz się o pracę aplikację cv czy życiorys też przetłumaczymy. Szukałeś roboty, a znalazłeś miłość. Profesjonalne translacje dokumentów to chleb powszedni norweskiego biura tłumaczeń. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski. Świadczymy też usługi tłumaczeniowe z języka obcego na obcy.