Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia prawnicze – język norweski

Tłumaczenie prawnicze to specyficzny rodzaj przekładu w języku polsko-norweskiego lub norwesko-polskiego, w którym ogromną rolę pełni precyzja translacji z języka polskiego na język norweski lub z języka norweskiego na język polski. Mamy tego świadomość, dlatego wszystkie Twoje zlecenia trafią w ręce osób posiadających co najmniej dyplom magistra filologii obcej, lub tłumaczy mających głębokie rozeznanie w kwestiach prawnych i prawniczych, a nawet native speakerów norweskiego, specjalizujących się w tej dziedzinie. Daje Ci to gwarancję dokładnego tłumaczenia.

Tłumaczenia prawne na język norweski lub polski najczęściej zamawiane są przez kancelarie radcowskie i adwokackie, przedsiębiorców, duże i małe firmy konsultingowe, a także prywatne kancelarie prawne, instytucje, spółki jawne, akcyjne, partnerskie, organizacje i inne podmioty gospodarcze – dołącz do nich i Ty.

Przekłady prawne wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń:
- umowy (różnego rodzaju)
- pisma sądowe, pozwy, odwołania,
- ustawy, rozporządzenia,
- interpretacje i orzeczenia,
- dokumenty prawa Unii Europejskiej,
- podania, skargi, zażalenia, wnioski, formularze,
- tłumaczenia polis ubezpieczeniowych.

Tłumaczymy również teksty norweskie z dziedzin prawa autorskiego, cywilnego, pracy, spółek postępowania administracyjnego (np. tłumaczenie postanowienia, decyzji, odwołania), prawa finansowego i podatkowego (tłumaczenie PIT-ów, dokumentów podatkowych od spadków i darowizn, tłumaczenie rachunkowości przedsiębiorstw), prawa gospodarczego, karnego (m. in. wykroczenia, więziennictwo), prawa międzynarodowego, handlowego i wielu innych.

Wystarczy tylko, że prześlesz nam swój tekst w języku polskim lub norweskim – my zajmiemy się resztą. Sprawdź nas. Zapraszamy!


Zleć tłumaczenie w profesjonalnym biurze pisemnych tłumaczeń specjalistycznych. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstów niemożliwych do przetłumaczenia. W biurze tłumaczeń języka norweskiego jest jak w świecie mody, nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe - tak samo z tłumaczeniami norweskimi są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura języka norweskiego. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. Oferujemy szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: medycyna, ekonomia, technika, informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji. Nie wahaj się zaufaj zawodowcom.
Wiemy doskonale, że najlepszy klient to zadowolony klient, który do nas wraca. Z uwagi na to do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Norweskie biuro tłumaczeń pisemnych nie boi się wyzwań z tłumaczeniem prawniczym poradzi sobie profesjonalny tłumacz-prawnik, z medycznym tłumacz-medyk z finansowym tłumacz-bankowiec. Przetłumaczymy też twoją stronę internetową czy dokumenty aplikacyjne z polskiego na norweski lub odwrotnie. Zatrudniamy tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem, biegła znajomością języka norweskiego, jak również norweskiej kultury i zwyczajów rdzennych Norwegów. Naszymi atutami są ekspresowe wyceny i przystępne ceny.
Ciągle doskonalimy się w branży tłumaczeniowej. Naszymi niewątpliwymi atutami są ekspresowe tłumaczenia. Tylko w tak rzetelnym biurze tłumaczeń współpracującym wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, że każdy tłumaczony tekst, który nam zlecisz będzie najwyższej jakości. Przekładamy teksty z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na Polski. Uwielbiamy łamigłówki językowe, ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczne wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycznej prawniczej czy każdej innej. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa ekonomii, medycyny i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone na język norweski są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza polskiego, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą dbałością o najdrobniejsze szczególy.
Jeśli dostaliśmy tekst, maila, zawiadomienie w niezrozumiałym dla nas języku nie szukajmy nerwowo pomocy w postaci elektronicznego translatora o ograniczonej zasobności fraz, nie rwijmy włosów z głowy! Zawsze pod ręką mamy telefon bądź komputer więc zgłośmy się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskiego. Tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia norweskie z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się, także przekładać stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy po przyjacielsku.
Jesteś w sytuacji podbramkowej profesjonalnie i na czas potrzebujesz przetłumaczyć tekst na język norweski lub z języka norweskiego na polski zgłoś się do nas. Dla naszych tłumaczy nie ma tłumaczenia, którego nie są wstanie wykonać – zatrudniamy tłumaczy technicznych, prawnych, medycznych, informatycznych, ekonomicznych. Biuro tłumaczeń pisemnych dokonuje, także przekładów literackich z języka polskiego na norweski lub odwrotnie bądź też z obcego na obcy. Dokonujemy ekspresowych indywidualnych wycen. Zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, którzy oprócz pasji i wykształcenia kierunkowego tłumaczą z duszą i znają kulturę oraz zwyczaje Skandynawów.
Nurtuje cię historia bohatera sztuki żaden problem zatrudniamy tłumaczy literackich, przekładamy literaturę starożytną i nowożytną. Gdy zachorujesz z pomocą przyjdzie tłumacz lekarz. Jeśli auto odmówi posłuszeństwa nic prostszego tłumacz techniczny doradzi jak pokonać awarie. Tłumacz prawny pomoże w kłopocie, a na brak łączności lekarstwem będzie tłumacz stron www. Gdy natomiast starasz się o pracę aplikację cv czy życiorys też przetłumaczymy. Szukałeś roboty, a znalazłeś miłość. Profesjonalne translacje dokumentów to chleb powszedni biura tłumaczeń norweskich. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski. Oferujemy, również z języka obcego na obcy.