Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia medyczne – język norweski

Tłumaczenia medyczne należą do najbardziej ambitnych i odpowiedzialnych. Nasze biuro tłumaczeń polsko-norweskich działa szybko i perfekcyjnie, zwłaszcza jeżeli stawką jest ludzkie zdrowie, a nawet życie. Działamy zgodnie z naszą wiedzą, że najlepszym tłumaczem tego typu tekstów jest specjalista dziedziny, znający język obcy. Dlatego korzystamy z wiedzy najlepszych tłumaczy języka norweskiego.

Tłumaczenia medyczne są wykonywane we współpracy z norweskimi lekarzami, bądź lekarzami polskimi, znającymi dobrze język norweski medyczny. Tłumaczenie tekstu stomatologicznego odpowiednio skonsultujemy ze stomatologiem.
Nasze biuro tłumaczeń proponuje Ci następujące przekłady tekstów medycznych z języka polskiego na język norweski lub z języka norweskiego na język polski:
ogólne teksty medyczne i artykuły, opinie lekarskie i wyniki badań pacjentów, publikacje tekstów z zakresu medycyny i pokrewnych, np. medycyna naturalna, stomatologia, katalogi produktów medycznych, broszury reklamowe, materiały promocyjne, prezentacje artykułów medycznych, dokumenty medyczne takie jak recepty, umowy, patenty, książki z dziedziny medycyny, podręczniki, dokumentacje klinicznych badań pacjentów, specyfikacje produktów, instrukcje obsługi urządzeń, oprogramowania sprzętu i artykułów medycznych.

Ponadto wykonujemy tłumaczenia artykułów medycznych do prasy (także z dodatkową korektą przed publikacją). Specjalnie dla studentów kierunków medycznych tłumaczymy prace dyplomowe i ich streszczenia, a także materiały naukowe lekarzy na język norweski itp.

Jeśli myślisz, że Twój tekst jest za bardzo specjalistyczny – zgłoś do nas swój tekst w języku polskim lub norweskim, zapoznamy się z jego treścią i zdecydujemy czy możemy Ci zaoferować tłumaczenie.


Norweskie biuro tłumaczeń specjalistycznych śmiało możemy porównać do trwałego, miłego w dotyku niezawodnego przez długie lata norweskiego pierza. Rzetelnie, ekspresowo i w indywidualnej cenie wykonujemy tłumaczenia: medyczne, techniczne, prawnicze, informatyczne i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z norweskimi profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem. Naszej kadrze zdarzało się pracować dla norweskiej ambasady więc nawet najbardziej egzotyczne tłumaczenie nie będzie dla nas zaskoczeniem. Wszelkie przekłady aktów urodzenia, dokumentów, życiorysów, umów biznesowych, czy norweskich stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Każda polsko-norweska lub norwesko-polska translacja jest traktowana indywidualnie, ale z należytą uwagą i precyzją. Dokonujemy także tłumaczenia z języka obcego na obcy.
Skontaktuj się ze specjalistycznym biurem tłumaczeń norweskich – ekspresowo tanio, rzetelnie i co najważniejsze bez wychodzenia z domu przetłumaczymy co tylko chcesz. Dokumentację lekarską, techniczną, pisma prawnicze, pozwy, umowy, strony firmowe i wiele innych. Dokonujemy translacji z języka polskiego na język norweski oraz z języka norweskiego na język polski. Zaletą norweskiego biura tłumaczeń jest indywidualne podejście do każdego klienta–wycena także jest indywidualna. Świetne referencje to zasługa zadowolonych klientów i profesjonalnych specjalistów translatoryki.
Oddanie i rzetelność naszego zespołu pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeń norweskich wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona przekładu. Translacje pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy kreatywni na miarę XXI wieku w norweskiej branży tłumaczeniowej. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językiem norweskim.
Gdy profesjonalnie i na czas potrzebujesz przetłumaczyć tekst na język norweski lub z języka norweskiego na polski zgłoś się do nas. Dla naszych tłumaczy nie ma tłumaczenia, którego nie wykonają – zatrudniamy tłumaczy technicznych, prawnych, medycznych, informatycznych, ekonomicznych. Biuro tłumaczeń norweskiego dokonuje, także przekładów literackich z języka polskiego na norweski lub odwrotnie bądź też z obcego na obcy. Dokonujemy ekspresowych indywidualnych wycen. Zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, którzy oprócz pasji i wykształcenia kierunkowego tłumaczą z duszą, jak również znają kulturę oraz zwyczaje Norwegów.
Nieustannie pracujemy na sukces w branży translatorskiej. Naszymi niewątpliwymi atutami są ekspresowe tłumaczenia. Tylko w tak rzetelnym biurze translatorskim współpracującym wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, iż każde tłumaczenie tekstu, które nam zlecisz będzie najwyższej jakości. Przekładamy teksty z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na Polski. Uwielbiamy łamigłówki językowe, ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczne wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycznej prawniczej czy każdej innej. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa ekonomii, medycyny i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone na język norweski są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza polskiego, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą starannością.
Kłęby myśli, szereg pytań i wątpliwości. Czy oni na pewno są profesjonalni ? Czy wykonają tłumaczenie norweskie z należytą starannością? Czy zdążą na czas? Tylko u nas możesz mieć pewność, że na powyższe pytania uzyskasz odpowiedź twierdzącą. Podejmujemy się wyzwań z zakresu tłumaczeń prawniczych, medycznych, technicznych, ekonomicznych, informatycznych i wielu innych. Tłumaczymy, także strony internetowe z języka polskiego na język norweski i z norweskiego na język polski. Tłumaczenia norweskich dokumentów branżowych, aplikacyjnych czy skomplikowanych schematów – instrukcji obsługi czy literatury z języka obcego na obcy są dla nas codziennością. Profesjonalne tłumaczenie jest tym, którego szukasz.