Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia instrukcji obsługi na język norweski


Dobro klienta jest dla nas kluczowe. Z uwagi na to do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Norweskie biuro tłumaczeń pisemnych nie boi się wyzwań z tłumaczeniem prawniczym poradzi sobie profesjonalny tłumacz-prawnik, z medycznym tłumacz-medyk z finansowym tłumacz-ekonomista. Przetłumaczymy też twoją stronę internetową czy dokumenty aplikacyjne z polskiego na norweski lub odwrotnie. Zatrudniamy tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem, biegła znajomością języka norweskiego, jak również norweskiej kultury i zwyczajów rdzennych Norwegów. Zalety naszego biura to najwyższa jakość i precyzja w przystępnej cenie.
W dużej korporacji prowadzącej interesy poza granicami kraju potrzebny jest tłumacz języka norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Poszukaj tłumacza języka norweskiego. Tylko w profesjonalnym norweskim biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia norweskie z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się także przekładać stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy rzetelnie, w krótkim czasie i co najważniejsze każdego klienta traktujemy podmiotowo, a nie przedmiotowo.
Przytaczając myśl klasyka tłumaczyć albo nie tłumaczyć oto jest pytanie? Jeśli tłumaczyć to tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń językowych. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstów niemożliwych do przetłumaczenia. W biurze tłumaczeniowym norweskiego jest jak w modelingu nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe- tak samo z tłumaczeniami z języka norweskiego są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura językowego. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. W ofercie mamy szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: Medycyna, ekonomia, technika, informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji. Jakość ma znaczenie, dlatego zamów zawodowe tłumaczenie.
Stale podnosimy swoje umiejętności translatorskie. Naszymi niewątpliwymi atutami są ekspresowe tłumaczenia. Tylko w tak rzetelnym biurze tłumaczeń współpracującym wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, że każdy tłumaczony tekst, który nam zlecisz będzie najwyższej jakości. tłumaczymy teksty z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na Polski. Potyczki z językiem, ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczne wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycy, prawnicy etc. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa ekonomii, medycyny i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone na język norweski są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza polskiego, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą dbałością o najdrobniejsze szczególiki.
Podejmujemy się wyzwań z zakresu tłumaczeń prawniczych, medycznych, technicznych, ekonomicznych, informatycznych i wielu innych. Tłumaczymy, także strony internetowe z języka polskiego na język norweski i z norweskiego na język polski. Tłumaczenia norweskich dokumentów branżowych, aplikacyjnych czy skomplikowanych schematów – instrukcji obsługi czy literatury z języka obcego na obcy są dla nas codziennością. Profesjonalne tłumaczenie jest tym, którego szukasz. Rzetelnie, starannie i na czas - czyli tak jak oczekujesz
Jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym norweskim biurem tłumaczeń wykonującym tłumaczenia medyczne, techniczne, ekonomiczne z dziedziny informatyki, internetu i wielu innych. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski, a także z języka obcego na język obcy. Zatrudniamy tłumaczy zaawansowanych w translatoryce jak również w dziedzinie z której dokonują przekładu. Np. tłumacz –prawnik, tłumacz-farmaceuta, tłumacz ekonomista, informatyk tłumacz etc. Każde zlecenie traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Pewność słuszności swojej decyzji u nas masz zapewnioną.