Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia informatyczne na język norweski


Nie zaprzątaj sobie głowy translacją specjalistycznego tłumaczenia norweskiego. Zostaw to zespołowi doświadczonych tłumaczy języka norweskiego z wieloletnim stażem. Tłumaczymy: recepty, pozwy, instrukcje, aplikacje, strony internetowe, bilanse księgowe, analizy ekonomiczne, schematy instalacji i wiele innych. Jakość tłumaczenia norweskiego jest dla nas głównym celem. Starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły przekładamy z języka polskiego na norweski lub z norweskiego na polski. Nasi mistrzowie językowi podejmują się, także przekładu z języka obcego na obcy. Pamiętaj dla Nas jakość ma znaczenie, a dla Ciebie?
Norweskie biuro tłumaczeniowe nie boi się nowych wyzwań – przetłumaczy etykietę ekskluzywnego szampana jak i skład wyśmienitego sera. Wysublimowany smak to twardy Norweg. Precyzja i rzetelność naszego zespołu tłumaczy pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeń norweskiego wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona przekładu. Tłumaczenia pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy kreatywni na miarę XXI wieku w norweskim świecie translatorów. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językami norweskim i polskim.
W dużej korporacji prowadzącej interesy na świecie potrzebny jest tłumacz języka norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Zawsze pod ręką masz telefon bądź komputer więc zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń języka norweskiego. Tylko w profesjonalnym norweskim biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia języka norweskiego z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Podejmujemy się także przekładu stron internetowych czy tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy po przyjacielsku i z należytym szacunkiem.
Frykasy norweskie muskają przyjemnością podniebienie nawet najbardziej wysublimowanego Polaka-smakosza. Tym czym dla statystycznego mieszkańca polski jest pizza dla nas jest tłumaczenie. Mamy świadomość, że najlepszy klient to zadowolony klient, który do nas powraca przy każdej nadarzającej się okazji. W związku z tym, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Norweskie biuro tłumaczeń pisemnych nie boi się wyzwań z tłumaczeniem prawniczym poradzi sobie profesjonalny tłumacz-prawnik, z medycznym tłumacz-lekarz z finansowym tłumacz-ekonomista. Przetłumaczymy też twoją stronę internetową czy dokumenty aplikacyjne z polskiego na norweski lub odwrotnie. Zatrudniamy tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem, biegła znajomością języka norweskiego jak również norweskiej kultury i zwyczajów panujących w finezyjnej Norwegii. Naszymi atutami są ekspresowe wyceny i przystępne ceny.
Norweskie biuro tłumaczenia specjalistycznego śmiało możemy porównać do trwałego, miłego w dotyku niezawodnego przez długie lata norweskiego pierza. Z pasją, ekspresowo i w indywidualnej cenie wykonujemy tłumaczenia: medyczne, techniczne, prawnicze, informatyczne i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z norweskimi profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem. Naszemu zespołowi zdarzało się pracować dla norweskiej ambasady więc nawet najbardziej egzotyczne tłumaczenie nie będzie dla nas zaskoczeniem. Wszelkie przekłady aktów urodzenia, dokumentów, życiorysów, umów biznesowych, czy norweskich stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Każda polsko-norweska lub norwesko-polska translacja jest traktowana indywidualnie, ale z należytą uwagą i precyzją. Dokonujemy także tłumaczenia z języka obcego na obcy.
Każdego dnia pracujemy na sukces w branży tłumaczeń. Naszymi niewątpliwymi atutami jest ekspresowe tłumaczenie. Tylko w tak rzetelnym biurze tłumaczeniowym współpracującym wyłącznie z profesjonalistami możesz mieć pewność, iż każdy tłumaczony tekst, które nam zlecisz będzie najwyższej jakości. Przekładamy tekst z języka polskiego na język obcy oraz z obcego na polski. Uwielbiamy łamigłówki z językiem ambitne tłumaczenia tekstów to Nasza specjalność. Tłumaczenie medyczne bądź techniczni wykonują nie tylko eksperci translatoryki, ale także specjaliści w swojej branży medycznej prawniczej czy każdej innej. Tłumaczymy wszelkie specjalistyczne zawiłości językowe z techniki, informatyki, prawa, ekonomiczne, medyczne i wielu innych dziedzin z życia codziennego Polaków. Umowy tłumaczone z języka norweskiego są konsultowane z rodowitymi Norwegami, którzy na co dzień posługują się dialektami – wspomagają tłumacza polskiego, aby zlecenie każdego klienta zostało wykonane z najwyższą starannością.