Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia dokumentów norweski


Stuprocentowe oddanie i rzetelność naszego zespołu pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeń norweskich wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona tłumaczenia. Translacje pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy ambitnie kreatywni na w norweskiej branży tłumaczeniowej. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językiem norweskim i znają kulturę kraju.
Norwegia to zniewalający kraj fiordów. W zwiedzaniu niezbędna jest znajomość języka norweskiego lub pomoc profesjonalnego biura tłumaczeń specjalistycznych. Zwiedzasz muzeum, ciekawi cię historia bohatera sztuki żaden problem zatrudniamy tłumaczy literackich, przekładamy literaturę starożytną i nowożytną. Kiedy dopadnie cię choroba z pomocą przyjdzie tłumacz medyczny. Jeśli auto odmówi posłuszeństwa nic prostszego tłumacz techniczny doradzi jak pokonać awarie. Na wezwanie z policji pomoże tłumacz prawny, a na brak łączności lekarstwem będzie tłumacz stron www. Gdy natomiast starasz się o pracę aplikację cv czy życiorys też przetłumaczymy. Szukałeś roboty, a znalazłeś miłość. Profesjonalne translacje dokumentów to chleb powszedni norweskiego biura tłumaczeń. Tłumaczymy z języka polskiego na język norweski oraz z norweskiego na polski. Świadczymy też usługi tłumaczeniowe z języka obcego na obcy.
W szeregach dużej korporacji prowadzącej interesy w Europie i na świecie potrzebny jest etat tłumacza norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Zawsze pod ręką masz telefon bądź komputer więc zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskich. Tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy przekłady z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się także tłumaczyć treści stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Korzystając z usług profesjonalnego biura tłumaczeń specjalistycznych na pewno będziesz zadowolony. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstu niemożliwego do przełożenia. W biurze tłumaczeń języka norweskiego jest jak w modelingu nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe- tak samo z tłumaczeniami norweskimi są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. Oferujemy szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: medycyna, ekonomia, technika, informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji. Nie wahaj się zaufaj profesjonalistom.
Gdy jesteś w sytuacji krytycznej profesjonalnie i na czas potrzebujesz przetłumaczyć tekst na język norweski lub z języka norweskiego na polski zgłoś się do nas. Dla naszych tłumaczy nie ma tłumaczenia, którego nie są wstanie przełożyć – zatrudniamy tłumaczy technicznych, prawnych, medycznych, informatycznych, ekonomicznych. Biuro tłumaczeń pisemnych dokonuje, także przekładów literackich z języka polskiego na norweski lub odwrotnie bądź też z obcego na obcy. Dokonujemy ekspresowych indywidualnych wycen. Zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, którzy oprócz pasji i wykształcenia kierunkowego tłumaczą z duszą i znają kulturę oraz zwyczaje Skandynawów.
Wyznajemy zasadę, że najlepszy klient to zadowolony klient, który do nas wraca. Z uwagi na to do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Norweskie biuro tłumaczeń pisemnych nie boi się wyzwań z tłumaczeniem prawniczym poradzi sobie profesjonalny tłumacz-prawnik, z medycznym tłumacz-medyk z finansowym tłumacz-bankowiec. Przetłumaczymy też twoją stronę internetową czy dokumenty aplikacyjne z polskiego na norweski lub odwrotnie. Zatrudniamy tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem, biegła znajomością języka norweskiego, jak również norweskiej kultury i zwyczajów rdzennych Norwegów. Naszymi atutami są ekspresowe wyceny i przystępne ceny.