Tłumaczenia języka norweskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język norweski.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Barbara Krzakowska - Sopot 28.06.2011

Solidne biuro, solidni ludzie - polecam!

Anette Pietruszka - Nynashamm Norge) 28.06.2011

Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za wykonane tłumaczenie z języka norweskiego i oczywiście polecam :) Pozdrowienia z Norwegii!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia dla firm norweski


Norwegia w ostatnich latach rozwinęła się gospodarczo wybudowano tam wiele zakładów i fabryk dzięki czemu znacząco wzrosło zatrudnienie i co za tym idzie, spadło bezrobocie. W dużej korporacji prowadzącej interesy w Europie potrzebny jest tłumacz języka norweskiego. Co zrobić gdy prowadzimy małą działalność i dostajemy od klienta niezrozumiały dla Nas tekst? Zawsze pod ręką masz telefon bądź komputer więc zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń języka norweskiego. Tylko w profesjonalnym norweskim biurze tłumaczeniowym językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia języka norweskiego z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się także przekładać stron internetowych czy tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy podmiotowo, a nie przedmiotowo.
Masz problem zgłoś się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskich – ekspresowo tanio, rzetelnie i co najważniejsze bez wychodzenia z domu przetłumaczymy co tylko chcesz. Dokumentację medyczną techniczną, pisma prawnicze, pozwy, umowy, strony firmowe i wiele innych. Dokonujemy translacji z języka polskiego na język norweski oraz z języka norweskiego na język polski. Zaletą biura tłumaczeniowego jest indywidualne podejście do każdego klienta – wycena także jest indywidualna. Świetne referencje to zasługa zadowolonych klientów i profesjonalnych tłumaczy.
Wyjątkowo profesjonalne biuro pisemnych tłumaczeń specjalistycznych. Dla wysoko wykwalifikowanej kadry nie ma tekstów niemożliwych do przetłumaczenia. W biurze tłumaczeń języka norweskiego jest jak w świecie mody, nie ma modelek ładnych i brzydkich są ładne i ciekawe - tak samo z tłumaczeniami norweskimi są proste i wymagające wyzwań. Słabość do wyzwań to specjalność naszego biura języka norweskiego. Wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski z polskiego lub na polski bądź obcy. Oferujemy szerokie spektrum dziedzin z których tłumaczymy: medycyna, ekonomia, technika, informatyka, prawo. Ponadto przekładamy tłumaczenia dokumentów biznesowe, umów czy aplikacji.
Jeśli dostaliśmy tekst, maila, zawiadomienie w niezrozumiałym dla nas języku nie szukajmy nerwowo pomocy w postaci elektronicznego translatora o ograniczonej zasobności fraz, nie rwijmy włosów z głowy! Zawsze pod ręką mamy telefon bądź komputer więc zgłośmy się do specjalistycznego biura tłumaczeń norweskiego. Tylko w profesjonalnym biurze tłumaczeń językowych każda prośba klienta zostaję spełniona. Wykonujemy tłumaczenia norweskie z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii. Nie boimy się, także przekładać stron internetowych czy specjalistycznych tekstów informatycznych. Do nas możesz wysłać zapytanie, kiedy tylko zechcesz odpowiadamy ekspresowo i co najważniejsze każdego klienta traktujemy po przyjacielsku.
Norweskie biuro tłumaczeniowe śmiało możemy porównać do miłego w dotyku norweskiego kota. Rzetelnie, ekspresowo i w indywidualnej cenie wykonujemy tłumaczenia: medyczne, techniczne, prawnicze, informatyczne i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z norweskimi profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem. Naszej kadrze zdarzało się pracować dla norweskiej ambasady więc nawet najbardziej egzotyczne tłumaczenie nie będzie dla nas zaskoczeniem. Wszelkie translacje aktów ślubu, dokumentów, życiorysów, umów biznesowych, czy tureckich stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Każda polsko-norweska lub norwesko-polska translacja jest traktowana indywidualnie, ale z należytą uwagą i precyzją. Przekładamy także tłumaczenia z języka obcego na obcy.
Rzetelność i zaangażowanie naszych tłumaczy pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Czy to medycyna czy skomplikowany technicznie schemat lub też wielostronicowa analiza ekonomiczna biuro tłumaczeń norweskich wyceni zlecenie indywidualnie i ekspresowo dokona przekładu. Translacje pism prawniczych czy curriculum vitae również nie stanowią dla nas problemu jesteśmy kreatywni na miarę XXI wieku w norweskiej branży tłumaczeniowej. Tłumaczymy z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski. Nasi tłumacze biegle posługują się językiem norweskim.